نان سبوس دار با آرد کامل (wholemeal bread)

نان های سَبوس دار بر پایه آرد کامل (wholemeal bread) به واسطه غنی بودن از فیبر و کمترین میزان نمک، با القای حس سیری، از چاقی و بیماری های مربوط به آن  جلوگیری نموده و داروی شفا بخش یبوست (ام الامراض) است. این نان تقریباً دارای تمام ریز مغذی های مورد نیاز بدن بوده و سرشار از ویتامین های گروه B و E می باشد. دیگر خواص این نان کمک به درمان کم خونی، جلوگیری از تشکیل سنگ های صفراوی و پیشگیری از بروز سرطان سینه بانوان می باشد. تمام نان های تولید شده در این گروه به علت بهره گیری از فرمولاسیون ویژه انجام فرآیند پخت کامل، حداقل میزان ممکن اسید فیتیک را دارند.

  • نان لواش سَبوس دار گندم (با آرد کامل)

این نان با بهره مندی از آرد کامل گندم به تنهایی قادر به تأمین نیاز روزانه بدن به انواع ویتامین ها، املاح معدنی و فیبر است. با توجه به میزان نمک پایین و حداقل میزان اسید فیتیک، گزینه مناسبی برای مصرف طی ساعات روز می باشد.

  • نان خشک سَبوس دار رژیمی جو (با آرد کامل)

این نان حاوی خواص دانه جو بوده و سرشار از انواع ویتامین ها بخصوص ویتامین B و همچنین درصد فیبر بالایی می باشد. مصرف نان جو به شدت و علی الخصوص برای بیماران دیابتی توصیه می گردد.

  • نان خشک سَبوس دار رژیمی روگن (با آرد کامل)

روگن یا چاودار، غله ای باستانی است. این غله دارای خواص بسیار زیادی بوده که به علت وجود میزان فیبر بالا همچنین میزان پروتئین بیشتر از جو و گندم می باشد. این نان در کنترل وزن و تناسب اندام بسیار مؤثر بوده لذا برای تغذیه کودکان و ورزشکاران به شدت توصیه می گردد. درصد بالایی از نان مصرفی در آلمان و اتریش روگن می باشد.

نان لواش سَبوس دار اَرکازه

نان لواش نرم سَبوس‌دار گندم

Wholemeal Wheat Lavash Bread

Weight: 300g

نان جو اَرکازه

نان خشک سَبوس‌دار رژیمی جو

Wholemeal Barley Bread

Weight: 300g

نان روگن ارکازه

نان خشک سَبوس‌دار رژیمی روگن

Wholemeal Rye Bread

Weight: 300g