درباره ما

داستان ما | Our story

گروه صنایع غذایی اَرکازه با اتکال به خداوند متعال، تکیه بر ظرفیت های بومی منطقه و تلاش شبانه روزی سرمایه انسانی با تجربه در راستای تولید محصول سلامت محور در سال ۱۳۹۵ در شهر بیجار گروس راه اندازی شد.این گروه با دارا بودن دانش فنی و بهره گیری از توان مدیران، متخصصان و کارشناسان حرفه ای و صاحب نظر صنعت غذا به رغم تمامی مشکلات موجود ، به منظور اشاعه فرهنگ استفاده از آرد کامل در جامعه شروع به فعالیت نمود.
مزارع گروه صنایع غذایی اَرکازه در همین راستا و با هدف تولید غلات سالم و کمیاب در کنار سایر بخش های مجموعه فعالیت می کنند. ما در اَرکازه همواره در تلاشیم تا در “زنجیره تأمین از مزرعه تا سفره” بر پایه دانش و تکنولوژی و با تولید محصولات سلامت محور در جهت تحقق شعار حکیم ابوعلی سینا “غذای شما، دوای شماست” گام برداریم.

Arkazeh-Favicon
آسیاب

تولیدات و خدمات | Products & Services

  • تولید و بسته بندی انواع غلات
  • تولید آرد کامل غلات شامل آرد گندم، جو، چاودار و جو دوسَر (یولاف)
  • تولید انواع پریمیکس (مخلوط پیش آماده) مطابق با شرایط تولید، مواد اولیه مصرفی و نیاز مشتری
  • تولید انواع نان های سَبوس دار با استفاده از آرد کامل
  • مشاوره تخصصی در زمینه تعریف و اصلاح فرمولاسیون

گروه صنایع غذایی اَرکازه در سال 1402 موفق به أخذ گواهی دانش بنیان در حوزه تولید محصولات کشاورزی و صنایع غذایی گردید.

پروانه تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه | R&D Unit

واحد تحقیق و توسعه (R&D) اَرکازه قلب تپنده مجموعه است تا همواره محصولات و خدماتی به روز، سالم، به صرفه و مشتری پسند را با رویکرد علمی به مشتریان گرانقدر ارائه نماید. کلیه محصولات تولیدی با برند اَرکازه با دارا بودن پروانه ساخت و مجوزهای لازم در بالاترین کیفیت ممکن عرضه می گردد. در سال 1401 که به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نام گذاری گردید، گروه صنایع غذایی اَرکازه با تکیه بر دانش فنی تیم قدرتمند تحقیق و توسعه، پرسنل تولید توانمند و دلسوز و آزمایشگاه های دقیق مجموعه، موفق به کسب عنوان دانش بنیان در حوزه تولید محصولات کشاورزی و صنایع غذایی گردید و این افتخار بزرگ را مرهون لطف خداوند و تلاش بی وقفه تمامی پرسنل می داند. گروه صنایع غذایی اَرکازه در راستای تولید محصولات سلامت محور با بهره گیری از دانش فنی و تجهیزات روز و نیز آزمایشگاه های اختصاصی دقیق، به همت کادر جوان و توانمند خود سعی در برقراری استانداردهای موجود، حفظ و کنترل کیفیت محصولات تولیدی دارد.

گروه صنایع غذایی اَرکازه در سال 1396 از سوی معاونت غذا و دارو به دلیل تولید محصولات غذایی سودمند (نان های سَبوس دار) به عنوان واحد برگزیده در استان کردستان انتخاب شد.

واحد کنترل کیفیت | QC Unit

این واحد در جهت تولید محصولات سلامت محور با بهره گیری از پرسنل مجرب وآموزش دیده، دانش فنی روز و تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی دقیق سعی در برقراری استانداردهای موجود، حفظ و کنترل کیفیت محصولات تولیدی دارد. با توجه به اینکه آردهای کامل و بهبود دهنده های تولید شده در این مجموعه به عنوان ماده اولیه انواع نان های اَرکازه نیز مورد استفاده قرار می گیرند، لذا کنترل و نظارت مستمر کلیه خطوط از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آزمایشگاه